Котли тривалого горіння

Котли тривалого горіння

  • 165

Багато разів ми чули, що котел тривалого горіння на твердому паливі- це найкраще задоволення. Чому це так? Переваги і як правильно вибрати?

Відповіді на ці питання дасть ця стаття.

В чому переваги котлів тривалого горіння?

Перше і головне — час горіння на одній закладці палива. Камера завантаження палива є великою, і такий тривалий час горіння пояснюється насамперед великою камерою завантаження палива. Сам процес горіння — зона горіння в цьому виді бензину розташована не в одному місці, а рухається від верхньої частини до нижньої.

Ось чому котли тривалого горіння найчастіше використовують як назву тлільних котлів, оскільки основним режимом роботи котла є тління. Ще один момент, що в котлах з тривалим часом горіння температура значно нижче, ніж в конкурентних піролізних котлах класичного, підлогового піролізного типу та інших. Фактично низькі показники температури горіння в самій печі забезпечують повне тривале згоряння дров, а також безпосередньо подовжують термін служби котла. Висока температура в котлі, швидше прогорає сталь.

Це важлива особливість котлів тривалого горіння, так як він має вертикальне розташування і круглі розміри. На тій же площі він дуже компактний і займає мінімум місця. Приклади на 40 кВт займуть приблизно 70-80 см в діаметрі. Наприклад, 40 кВт займе близько 80 см в діаметрі.

Надзвичайно важливо мати правильно спроектовану систему опалення, оскільки не тільки від неї, а й від котла залежить тепло, яке передається до місця призначення в приміщення. Власне, це вже питання професіоналізму дизайнера.

Виходячи з вищевикладеного, можна сміливо зробити висновок, що котел тривалого горіння у випадку економічної системи опалення це відмінна інвестиція в економічну систему опалення. Щоб встановити такий бензиновий котел, споживач економить не тільки кошти, але і час на його обслуговування.

Великий вибір котлів тривалого горіння у нас на сайті https://centr-tepla.com.ua/ua/kotly-dlitelnogo-goreniya/

Яка різниця між звичайними котлами та котлами тривалого горіння?

Вони можуть працювати на вугіллі, дровах чи торф’яних брикетах. У процесі горіння вони виділяють велику кількість сажі, пилу та газу. Працюють вони недовго і вам потрібно буде постійно доглядати котла, додавати паливо. Так як це економічно не вигідно, то й опалення будинку недоцільне. Вони мають низку переваг – легкість монтажу, автономність та невелика вартість.

Зовсім інша річ – твердопаливні котли тривалого згоряння. Завантаження палива, 2-х камерна система спалювання, електронна автоматика та економічність – не всі переваги цих опалювальних агрегатів.

Залежно від обсягу топки, типу палива та марки твердопаливний котел тривалого горіння може працювати від 7 до 36 годин, а на вугіллі навіть 5 діб.

Як працюють котли тривалого горіння?

Котли тривалого горіння можуть бути до двох метрів заввишки. Камера, яка розташована на вузькому та високому агрегаті, має 2 камери. Знизу закладають паливо, яке за особливою технологією з невеликою подачею повітря починає тліти зверху вниз, виділяючи велику кількість тепла та одночасно просушуючи нижні шари палива. У міру того, як тліє нижній шар, починає тліти наступний. Процес згоряння відбувається досить довго та з максимальною тепловіддачею. ККД досягає 90%.

генераторний газ, що надходить до бункеру, направляється в камеру згоряння з повітрям. Тому вся сажа, гази додатково виділять теплову енергію.

Содержимое1 В чому переваги котлів тривалого горіння?2 Яка різниця між звичайними котлами та котлами тривалого горіння?3 Як працюють котли тривалого горіння? Багато разів ми чули, що котел тривалого горіння на твердому паливі- це найкраще задоволення. Чому це так? Переваги і як правильно вибрати? Відповіді на ці питання дасть ця стаття. В чому переваги котлів тривалого…

Содержимое1 В чому переваги котлів тривалого горіння?2 Яка різниця між звичайними котлами та котлами тривалого горіння?3 Як працюють котли тривалого горіння? Багато разів ми чули, що котел тривалого горіння на твердому паливі- це найкраще задоволення. Чому це так? Переваги і як правильно вибрати? Відповіді на ці питання дасть ця стаття. В чому переваги котлів тривалого…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *